Журі та нагороди
Журі 2024
 • Костянтин Уральський
  Відомий міжнародний режисер-хореограф, керівник балетних труп, педагог класичного та народного танцю. Яскравий хореограф, який зробив значний внесок у розвиток хореографічного мистецтва.

  Випускник Московської державної академії хореографії. Працюючи у театрі, Костянтин Уральський успішно закінчив хореографічний факультет Державного інституту театрального мистецтва за спеціальністю «мистецтво хореографа», визначивши тим самим свою подальшу творчу діяльність. Пробуючи себе в чомусь новому, Костянтин Уральський вів велику роботу як балетмейстер і педагог за кордоном.
  У 1991-1997 роках на запрошення американської сторони керував «Балетом Айова» (США). На посаді художнього керівника досяг високих творчих результатів трупи: відновив класичні балети та створив понад 15 нових постановок, які отримали позитивні відгуки критики.

  1998 року відкрив у Нью-Йорку свою балетну школу. У той же час став художнім керівником трупи "Камерний балет Нью-Йорка".

  Ставив вистави у США, Болгарії, Україні, Косово, Болівії і вони отримали чудові відгуки критиків та мали інтерес у глядача.


  У 2022 році був запрошений до Державного театру опери і балету міста Анталія (Antalya Devlet Opera ve Balesi). Навесні 2023 року відбулася прем'єра балету в цьому театрі «Кармен».


  Костянтин Уральський - хореограф, який поставив велику кількість балетних спектаклів у різних країнах світу.

  Його постановки: «Андрій Рубльов» В. Кікти, «Піаф. Я не шкодую ні про що "З Дягілєва, Вальс білих орхідей" на музику Моріса Равеля за творами Еріха Марії Ремарка, "Carmina Burana" К. Орф, "Кармен", Бізе - Р. Щедріна, "Ромео і Джульєтта С. Прокоф'єва, «Чехів. Відображення» на музику П. Чайковського, «Жар Птах» Ігоря Стравінського, «Лебедине озеро» П. Чайковського, «Другий фортепіанний концерт Сергія Рахманінова», «Лускунчик» П. Чайковського, «Дон Кіхот», Л. Мінкуса та ін.

 • Туляєва Джаміля Сатигулівна
  Відмінник культури Киргизької Республіки

  Член правління Міжнародної Спілки Хореографів, Санкт-Петербург
  Випускниця Академії Російського балету ім. А Я. Ваганової,
  Спеціальність: «Хореографічне мистецтво», кваліфікація – артист балет 1989 року, педагогіка балету 2010 року.
  Засновниця Школи – студії балету «Антре» у Киргизькій Республіці.

  Працювала:
  Артистка балету в Киргизькому національному академічному театрі опери та балету імені О. Малдибаєва.
  Педагог класичного, історико-побутового, народно-характерного танцю Бішкекське хореографічне училище ім. Чолпонбека Базарбаєва.

  Головний спеціаліст Управління розвитку мистецтва та професійної освіти Міністерство культури, інформації та туризму Киргизької Республіки,

  Заступник директора з роботи з глядачами у Державному національному російському театрі драми ім. Ч. Айтматова.

  Екс-директор Бішкецького хореографічного училища ім. Чолпонбека Базарбаєва
 • Ярослава Волкова
  - Прима Державного театру опери та балету Анталії
  - головний соліст Імперського Балету

  Після закінчення Хореографічного училища у місті Перм (Росія) у 2001 році Ярославу запросили до Пермського академічного театру опери та балету ім. П. І. Чайковського. Через 4 місяці роботи у театрі Ярослава вже танцювала сольні партії. А 2003 року стала головною солісткою.
  У 2008 році, отримавши запрошення від Державного театру опери та балету у Мерсіні, Ярослава на 2 роки переїхала до Туреччини.

  Також у період з 2001 по 2008 рік Ярослава Волкова була запрошена головною солісткою Імперського Балету Росії. А з 2008 року прийняла запрошення та увійшла до основного складу трупи. За 13 років співпраці з Імперським Балетом Росії Ярослава Араптанова (Волкова) танців головні ролі всіх відомих класичних балетів на сценах найкращих світових театрів Франції, Іспанії, Італії, Австралії, Мексики, Китаю, США, Канади, Ірландії, Голландії, Бельгії, Нової Зеландії та у багатьох інших країнах.

  У 2014 році вона прийняла запрошення Державного театру опери та балету Анталії, де й працює на сьогоднішній день.

 • Олександр Волков
  - Педагог Державного Театру Опери та Балета в Анталії.
  - удостоєний Ордену Дягілєва (за внесок у балетне мистецтво.)
  - прем'єр Імперського Балету

  У 1992 р. закінчив Пермське хореографічне училище. Після закінчення училища Олександра запросили працювати провідним солістом (прем'єр) у Пермському Державному Театрі Опери та Балета.

  З 2007 по 2013 року Олександр постійно виїжджав на гастролі як провідний соліст «Імперський російський балет» під керівництвом Г.Таранда. За 5 років співпраці з «Імперським російським балетом» Олександр танцював провідні ролі найвідоміших балетів на кращих сценах Франції, Іспанії, Італії, Греції, Китаю, Мексики, Аргентини, Бразилії, Австралії, США, Канади та багатьох інших країн.
  У 2008 році Олександра було запрошено до Державного Театру Опери та Балету м. Мерсін, Туреччина.

  Закінчивши Пермський Державний Інститут Мистецтва та Культури за спеціальністю «керівник танцювальних колективів, Хореограф-постановник», Олександр розпочав свою кар'єру педагога-репетитора у 2014 році у Державному Театрі Опери та Балета м.Анталія, Туреччина.

 • Водянська Катерина
  Україна
  Творець творчого об'єднання baza.art people (Інстаграм: @baza.art_people)
  Танцівниця, педагог, хореограф – постановник.

  досвід викладання -14 років
  Вища освіта – бакалавр, магістр за спеціальністю «сучасна хореографія» у Національній академії керівних кадрів культури та мистецтв у місті Київ.

  У минулому Артистка танцювальної компанії Lelio, хореограф-постановник, педагог у таких колективах та студіях, як Release, танцювальна школа Олени Ільгузіни, Академічний ансамбль пісні та танцю державних військ України під керівництвом Чорноус Л.М., Народний художній колектив сучасного танцю "А6 Excellence", "academia Venetadelballetto" в Італії, "bodrumdanskulübü" Turkey та ін.

  Участь у таких шоу та проектах, як: «Танцюю для тебе» телеканал 1+1; "Танцюють всі" 9 сезон, телеканал стб; солістка hip-hop шоу Південна Корея м. Сеул та ін.

  Лауреат премій та фіналіст міжнародних конкурсів сучасних хореографів, таких як "IFMC2012", "IFMC2014", "IFMC2016" Білорусь, "UmberFawn" м.Лодзь (Польща), "Flex-Point", "feelthebeat", "Thechallenge" та ін.

  Учасниця вистав Київ Модерн-Балет, художній керівник Раду Поклітару («Ближче, ніж кохання», дивертисменту сучасної хореографії CON TUTTI I STRUMENTI).

  Творець, хореограф-постановник сучасних балетів "містечко в табакерці", "SECOND FLOOR", "Ми", "Гул" "де ти?" "Машрабі" "паперові тигри" від baza.art people на сценах Молодого театру та КМАТОБ, м. Київ, шоу "tobe EXTREME" Анталія.
Категорії оцінювання
У разі виникнення спірних питань у присвоєнні призових місць через однаковий бал, остаточне рішення приймає голова суддівської комісії.
 • PERFORMANCE (max 10 балів)
  сценічний імідж та образ загалом, донесення певних вражень, емоцій та енергетики до глядача.
 • CHOREOGRAPHY (max 10 балів)
  Різноманітність та відповідність танцювальної лексики, відповідно до обраного стилю, переміщення у просторі та заповнення сцени.
 • TECHNIQUE (max 10 балів)
  технічність виконання обраного стилю, синхронність та точність рухів, відповідно до рівня підготовки виконавців.
 • MUSICALITY (max 10 балів)
  музичність, точність виконання рухів у музику та відповідність обраної музики до стилю танцю, підкреслення музичних акцентів рухами, жестами.
 • CREATIVE (max 10 балів)
  оригінальність та креативність ідеї, костюма, макіяжу та зачіски.
 • ARTISTRY (max 10 балів)
  артистичність, вміння передати образ та потрібну емоцію.

Наприклад: журі присудило лише 2 та 3 місце. 1 місце у цій категорії відсутнє
Журі має право присуджувати або не присуджувати призові місця (повністю або частково) у будь-якій категорії. Якщо за виступ журі виставило бали, яких, на їхню думку, замало для призового місця, то у певній категорії може бути переможців, чи призові місця будуть розподілені частково.

У разі, якщо у певну категорію зареєструвалося недостатньо для змагання учасників, Журі оцінює виступ за сумою виставлених балів та має право присуджувати або не присуджувати призове місце виступаючому.

ВСІ РІШЕННЯ

ЖЮРІ ОСТАТОЧНІ

Нагородження
 • Призи
  Спеціальний приз володарю Гран-прі від нашого спонсора MAYO STORE - 5000 лір.
  Переможці 1, 2, 3 місця одержують кубки, кожен учасник отримує диплом та медаль. Можливі спеціальні нагороди симпатії окремих номерів за професійність, креативність та індивідуальність від організаторів.
 • Спонсори
  Спонсори або спеціальні гості Фестивалю можуть започаткувати власні Спеціальні призи.
 • Дипломи
  Усі учасники (аматори та профі) отримають дипломи та пам'ятні медалі.
 • Церемонія нагородження
  Церемонія нагородження відбудеться після кожного танцювального блоку. Перед початком церемонії нагородження всі учасники мають повернутися за лаштунки під час антракту.
UNIQUE ENTERTAINMENT ORGANIZASYON
V.D. 892 053 7902
 • Категории
 • Правила
 • Регламент
 • Жюри и награждения
Made on
Tilda